Relaks i oczyszczenie organizmu – detox

relax relaks detox sauna

Coraz popularniejszym zakupem staję się fotel masujący. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest specyfika pracy. Wiele osób zajmujących stanowiska w biurach czy prowadzących auta narzeka na bóle pleców, kończyn i szyi. Fotele masujące w domach pozwalają nie tylko zrelaksować się, ale głównej mierze do pobudzenia stawów i mięśni, poprawy przepływu krwi oraz zredukowania bólu. Fotele masujące oferują 3 programy masażu: masaż amerykański (uczucie ludzkie dotyku), masaż tajski (masaż wysoce energetyzujący) oraz masaż chińskich (wprowadzenia w błogi relaks).

Czy istnieje inna opcja dla foteli do masażu?

Nie należą do dość małych i tanich. Takim alternatywnym rozwiązaniem powinna być mata masująca. Tak jak to wygląda w przypadku fotela masującego, matę możemy obsługiwać za pomocą pilota. Mata masująca oferuję aż 6 programów różnych masaży. Jestem pewien, że każdy znajdzie coś co lubi. Części ciała na których wykonywany jest masaż to : plecy, pośladki, nogi i szyja.

Mnóstwo znakomitych wynalazków zostało skonstruowanych przez Brytyjczyków, a jednym z takich wynalazków jest detox.

Detox jako metoda uzdrawiania ciała staję się z dnia na dzień popularniejsza na całym globie. Mówi się o tym, że jest to połączenie starożytnej medycyny chińskiej z konwencjonalną. Na czym polega oczyszczanie? Otóż do naczynia, podobnej do małej wanienki, umieszczamy stopy na pół godziny. Jony wnikają do naszego ciała, dzięki 2000 porom, które mamy na naszej stopie. Z łatwością możemy zaobserwować, że to urządzenie jest skuteczne, albowiem woda często zmienia kolor, staję się coraz bardziej tłusta a także można wyczuć nieprzyjemny zapach papierosów (jeśli ktoś jest nagłym palaczem).

Peeling kawitacyjny to system, za pomocą którego możemy szybko zregenerować swoją skórę. Ten mały przyrząd z pełnym powodzeniem odnajduję się w walce ze starzeniem się skóry, cellulitem, a także innymi problemami skórnymi. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego wykorzystuje wibrację ultradźwiękowe. Dzięki tak skomplikowanej technologii pozbędziemy się meszków włosowatych, wągrów, zaskórniaków, serum z porów oraz szkodliwych bakterii.

Relaks i oczyszczenie organizmu – detox
Przewiń do góry